O NAS

Home O Nas

W kilku słowach o Nas !

Jesteśmy profesjonalnym zespołem inżynierów, którzy działają na rynku wrocławskim oraz okolicach. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy na najlepszych wrocławskich uczelniach budowlanych, co daje nam pewność w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Naszą pasją jest prowadzenie inwestycji budowlanych - zarówno nadzór nad domkami jednorodzinnymi, jak i nad dużymi inwestycjami przemysłowymi. Nie boimy się wyzwań, które niesie ze sobą rozwój technologiczny. Szanujemy tradycję, dlatego w swojej pracy korzystamy zarówno z tradycyjnych materiałów budowlanych, jak i z nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Nasz zespół cechuje się chęcią do doskonalenia się w swoim fachu oraz ogromnym zaangażowaniem w każdy projekt. Zaufało nam już wielu klientów, a teraz zapraszamy również Ciebie do współpracy!

Wciąż się rozwijamy.

Każdego roku uczestniczymy w licznych szkoleniach z prawa budowlanego jak również innych przepisów techniczno-budowlanych. Studiujemy na różnych kierunkach zdobywając wiedzę i doświadczenie. Bierzemy udział w seminariach inżynierskich wymieniając doświadczenie z kolegami po fachu.

Jeżeli planujesz budowę domu albo inwestycję i nie wiesz od czego zacząć, zgłoś się do nas !

Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy we wszelkich kwestiach związanych z prowadzeniem budowy. Realizujemy projekty dla każdego – klientów indywidualnych budujących swój pierwszy dom, jak i deweloperów planujących duże inwestycje. Niezależnie od skali prac nasze podejście się nie zmienia. Każde zlecenie wykonywane jest rzetelnie i co najważniejsze, terminowo. Zapraszamy do zakładki Portfolio w celu zapoznania się z naszą ofertą.